Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Dzień Otwarty w Namaste
Tytuł:
Dzień Otwarty w Namaste
Kiedy:
23.09.2018 - 23.08.2018
Gdzie:
Wrocław - Wrocław
Kategoria:
warsztaty
Cena:
0,00 - PLN
www:
http://www.joganamaste.pl
organizator:
Namaste Centrum Jogi Iyengara
e-mail:
kontakt@joganamaste.pl
nauczyciel:
Paulina Stróż
stopień:
Intermediate Junior III

Opis

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty NAMASTE!

Zapraszamy WSZYSTKICH chętnych do wspólnej OTWARTEJ praktyki jogi metodą Iyengara w Namaste.

Plan popołudnia:
17:30 - 19:00 Praktyka Jogi z Pauliną Stróż "Otwarcie serca" - wstep wolny oraz krótki wykład: Czym różni się joga od fitnesu?

19:00 - 20.00 Poczęstunek i herbata

Zastanawiasz się, czym jest joga? Chcesz sprawdzić, czy to dla Ciebie? A może już miałeś kontakt z jogą i szukać swojego jogicznego miejsca na mapie Wrocławia?

W trakcie całej imprezy jest możliwość zakupienia wszystkich karnetów na nasze zajęcia z 50% rabatem. Oferta skierowana jest do osób, które zaczynają praktykę jogi w naszej szkole lub miały co najmniej roczną przerwę od ostatnich zajęć.

Zajęcia poprowadzi PAULINA STRÓŻ

Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior III wg przekazu B.K.S. Iyengara (dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie). Utrzymuje stały kontakt (co dwa lata) z Instytutem Iyengara w Punie od roku 2003 i praktykuje przez miesiąc pod okiem Mistrza B.K.S Iyengara i jego dzieci Gity i Prashanta pragnąc utrzymać czystość przekazu mistrza.

Jogę praktykuje od 1995 roku oraz regularnie doskonali praktykę także w Polsce uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli jak Faeq i Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA) - nauczycielka będąca specjalistką z zakresu medycznych technik w Jodze Iyengara oraz Ritta Keller (Niemcy). Szczególne znaczenie ma dla niej nauczanie Ks. Joe Pereiry (Indie) stało się dla niej w ostatnich latach szczególnie ważne - ostatnio dostępne w Polsce (najbliższe maj 2014) oraz w Indiach gdzie postanowiła podróżować by mieć z nim kontakt bezpośredni.

W 2013 ukończyła kolejny kurs nauczycielski zakończony egzaminem stopnia Junior II, a 2015 uzyskała stopień Junior III.
W 2000 otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.
W 2000 otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Pau6

Serdecznie zapraszamy do jogowego spotkania!
NAMASTE
_/|\_

W trakcie całej imprezy jest możliwość zakupienia wszystkich karnetów na nasze zajęcia z 50% rabatem. Oferta skierowana jest do osób, które zaczynają praktykę jogi w naszej szkole lub miały co najmniej roczną przerwę od ostatnich zajęć.

Jeśli to możliwe, prosimy o zabranie swoich mat.

Przyjdź i bądź częścią tego wydarzenia - zapraszamy!

Miejsce

Venue:
Wrocław
Miasto:
Wrocław

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostępny

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Luty 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    
   
webmaster