Zarząd

Agata Rozkocha - Prezes Zarządu SJIP

Dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara w stopniu Junior Intermediate I, z wykształcenia farmaceutka, miłośniczka gór, wspinania, narciarstwa i podróży. Regularnie praktykuję od 2006 roku.

Pogłębiam swoją wiedzę i udoskonalam praktykę na zajęciach i warsztatach prowadzonych przez nauczycieli z Polski i z zagranicy, w tym nauczycieli z Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie.

email: agata.rozkocha@joga.org.pl

 

 

 

 

Kasia Podgórni - Wiceprezes Zarządu

fot. Aga Skawiańczyk
Image

Dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara w stopniu Junior Intermediate I, z wykształcenia prawnik i kulturoznawca, z zamiłowania podróżniczka. Zawodowo zajmuje się pozyskiwaniem informacji i komunikacją. Pierwszy raz na macie stanęła w 2006 roku w krakowskiej Sadhanie i od tej pory związana jest z tą szkołą. Od 2009 roku prowadzi zajęcia, obecnie również warsztaty jogi dla biegaczy.

Regularnie uczestniczy w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez nauczycieli z Polski i z zagranicy, dwukrotnie spędziła pięć tygodni w RIMYI w Punie.

emial: katarzyna.podgorni@joga.org.pl

 

Robert Spica - członek Zarządu SJIP

Image

Jogę według metody B.K.S Iyengara praktykuje od 1993 roku. Uczy zgodnie z tą metodą od 1996 roku.

W 1999 roku uzyskuje certyfikat Indroductory I po egzaminie przeprowadzonym przez Faeqa Birię.

Obecnie posiada  certyfikat Senior Intermediate I .

W 1998 roku jest jednym z trzech założycieli Stowarzyszenia Miłośników Hatha Jogi „Asana”, które reprezentuje aż do momentu rozwiązania w 2004 roku.

Jest członkiem PSJI od momentu założenia stowarzyszenia w Polsce. Przez dwie kadencje jest członkiem komisji etycznej w PSJI. Od 2012 jest członkiem Komitetu Technicznego SJIP.

09.10.2013 Robert zakłada Stowarzyszenie Yoga Vegan, które ma na celu propagowanie jogi, ale również zdrowego stylu życia oraz weganizmu.

Robert systematycznie od 11 lat uczestniczy w kilkutygodniowych Intensivach Jogi Iyengara prowadzonych przez Faeqa i Corine Biria, w Blacons.

Prowadzi regularne zajęcia jogi w Bydgoszczy oraz organizuje warsztaty w całym kraju.

email: robert.spica@joga.org.pl

 

Marta Zwolińska - członek Zarządu SJIP

Image

Dyplomowana nauczycielka Jogi Iyengara w stopniu Intermediate II, regularnie praktykuje Jogę od 2007r.

Z wykształcenia magister inżynier Inżynierii Środowiska, przez 10 lat zajmowała się prowadzeniem inwestycji mieszkaniowych.

Od 2016r prowadzi wraz z przyjaciółką Inside Studio Joga&Pilates w Krakowie.

Regularnie uczestniczy i kształci się na warsztatach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli z Polski i Zagranicy.

email: marta.zwolinska@joga.org.pl

 

"Joga jest dla mnie zarazem nieustannym wyzwaniem i spełnieniem, dyscypliną i oderwaniem. Jest jak niezwykle źródło, które nie tylko gasi pragnienie ale gdzieś ukradkiem oczyszcza nasze ciało i umysł, zmienia od wewnątrz".

 

Program działania Zarządu SJIP

Katarzyny Pilorz

Plan minimum:

Utrzymanie porządku organizacyjnego:

finanse:

  • weryfikacja opłacania składek,
  • rozliczanie warsztatów oraz kursów nauczycielskich organizowanych pod szyldem SJIP

szkolenia i stopnie nauczycielskie:

  • weryfikacja poziomu szkoleń nauczycielskich,
  • weryfikacja stopni – przedłużanie ważności dyplomów
  • budowanie prestiżu stopni nauczycielskich wewnątrz Stowarzyszenia (głównie w formie stworzenia kompletnej informacji na temat uprawnień wynikających z poszczególnych stopni – wyciąg z regulaminów dotyczących szkoleń i egzaminów oraz wytycznych z Puny)
 

Kalendarz imprez

<<  Kwiecień 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526
      
webmaster